Cesta duše

Cesta duše

3-denní prožitkový seminář

Budeme pracovat ve skupině s aktuálními tématy, které vás zaměstnávají v běžném životě. V popředí bude technika rodinných konstelací a šamanského léčení. Dotekové rituály budou budou podporovat a prohlubovat léčebný proces.

Hlavním tématem bude propojení s naší duší a uvědomění, jak a kam jsme vedeni. Motivací k účasti může ale samozřejmě být cokoliv, co je teď pro vás důležité - jako rozhodnutí k zásadní změně v životě, potřeba harmonizace příčin fyzických symptomů, hledání profesního naplnění, nebo řešení mezilidských vztahů.

Vstoupíme do pulsující přítomnosti. Ta je tu pořád, ale my se s ní převážně setkáváme jen v záblescích. Společně prozkoumáme její hloubku a sílu, a svěříme se jejímu vedení, abychom mohli léčit to, co nám brání s ní zůstat ve spojení. Tuto pulsující přítomnost můžeme označit i jako vibraci informačního pole, nebo jako "vědoucí" pole, či jako Život sám. Teprve průběžný kontakt s tímto polem nám otevírá cestu k tomu tichému, hlubokému pocitu radosti, živosti a naplnění, který všichni hledáme.

informace k semináři:


Místo konání: Zdebořice 28

Kurzovné 3.500,- Kč, zahrnuje kurzovné, 3x ubytování

Časy: pátek 19 hod. až pondělí cca. 17 hodin

Přihlášky: Vyplňte formulář přihlášky on-line, odešlete. Během dvou týdnů obdržíte potvrzení je-li na semináři ještě volné místo a informace k platbě. Vaše místo vám bude rezervováno po zaplacení zálohy 1.500,- Kč.

Přenocovaní: ve vícelůžkových ložnicích ve vlastním spacáku, matrace s prostěradlem a polštáře jsou k dispozici

S sebou: přezutí, pohodlné oblečení, oblečení na ven do každého počasí, deka nebo spací pytel, ručník, psací potřeby, masážní olej, prostěradlo nebo kus látky, který se může při masáži umastit, šátek na oči, potraviny na snídaně a večeře na společný švédský stůl, přiměřené množství zeleniny na přípravu obědů

Stravování: nákup základních surovin bude zajištěn (těstoviny, rýže, oleje, koření, káva a čaj). Veškeré další suroviny přivážejí účastníci. Jednotlivé pokrmy vytvářejí účastníci společně, součástí semináře je spolupráce na chodu centra - v kuchyni, při úklidu a údržbě (příprava dřeva na topení, údržba zahrady a pod.)