Prožitkové semináře CESTA

CESTA DOTEKU PODZIMNÍ SEZÓNOU 2019 KONČÍ. Před časem doznělo naše partnerství a od jara 2020 se vydáváme každý svou cestou i pracovně.

Pokud byste se chtěli podílet na některém z těchto posledních dvou vydání - CD2 či CD3 - jste srdečně vítáni, máme pár míst volných, jak pro ženy, tak pro muže.

Petr v budoucnu pokračuje s konstelacemi, šamanským léčením a procesovou prací prostřednictvím doteku v rámci Cesty Duše, Mystery a Výcviku.

Magdaléna pokračuje v Ženských Seminářích na probouzení životní síly a jejího ukotvení v těle, dále v Individuálních Session - procesová práce v kombinaci s intenzivním dotekem pro tělo i energii, umocněná vibrací Ladiček. Nově otevírá prostor Seminářů Pro Páry.

Nová data seminářů nás obou budete i nadále nacházet na těchto stránkách. Jarní semináře budou vypsány v listopadu.

Z celého srdce děkujeme vám všem, kteří jste Cestou Doteku šli, že jste ji prošlapávali společně s námi. Je nám líto, že tahle kapitola končí a zároveň cítíme radost z kapitoly, která se před námi otevírá.

S láskou vás zdraví

Magdaléna a Petr

Termíny seminářů ve Zdebořicích 2019


Podzim 2019:


30.8. - 2.9.   Cesta duše, anglicky

20. - 23.9.   Cesta duše, česky a německy

4. - 7.10      Cesta doteku 1, anglicky, (stačí základní schopnost komunikace)

17. - 22.10.  Výcvik VII blok 1, anglicky, (nový běh výcviku)

                    Ženský seminář ve Vídni se přesouvá na jaro 2020, anglicky (Nourishing and wrinkle                                   smoothing. Obdoba FEM 1)

15. - 18.11.  Cesta doteku 2 - Za hranice - POSLEDNÍ MOŽNOST, seminář už nebude znovu vypsán, anglicky, (stačí základní schopnost komunikace)

6. - 10.12.  Cesta doteku 3 - Osm tváří sexuality - POSLEDNÍ MOŽNOST, seminář už nebude znovu vypsán , anglicky, (stačí základní schopnost komunikace)

  • Termíny Zdebořických seminářů na jaro 2020 budou doplněny v listopadu 2019

  • Před přihlášením na Cestu doteku doporučujeme absolvování Cesty Duše.
  • Cesty doteku 1-3 lze procházet pouze v daném pořadí.
  • Po absolvování Mystery 1 můžeš pokračovat Cestou doteku 2
  • Cena zahrnuje kurzovné a ubytování.


Cesta duše

s Petrem Málkem

V popředí bude technika rodinných konstelací a šamanského léčení. Dotekové rituály budou zařazeny k prohloubení a navození procesu.

Hlavním tématem bude propojení s naší duší a uvědomění, jak a kam jsme vedeni. Motivací k účasti může ale samozřejmě být cokoliv, co je teď pro vás důležité - jako rozhodnutí k zásadní změně v životě, potřeba harmonizace příčin fyzických symptomů, hledání profesního naplnění, nebo řešení mezilidských vztahů.

pátek 19 hodin - pondělí 17 hodin, Kč 3.500,- (při přihlášení 30 dní předem Kč 3.000,-)


Mystery - dare to go beyond

s Petrem Málkem a Elanor Rose

individuální procesová práce - rodinné konstelace - intenzivní práce s pamětí těla - šamanské léčení - konfrontace s naším stínem - vstupování do alfa frekvencí 

Osvobození naší životní energie a spojení se s posvátným snem naší duše jako 5ti denní seminář pro všechny, kteří si troufnou.

Setkání nabízíme pouze v angličtině.

​​These seminars are for those who dare to challenge themselves and take steps beyond their fears and expectations.

​This healing process addresses topics from our ancestral blood-line, past-life memories, mental structures/limiting beliefs and trauma in the body. By discovering and facing the patterns, the conditioning and the mental structures that restrict us, we catalyse the process of dissolving old limitations, which in turn allows us to expand into the unknown, where the mystery of our lives can unfold. This seminar involves transforming fear, shame and limitations (our own and those we inherit from society). We investigate our patterns and conditioning around touch to free our life energy and to heal our relationship with our bodies, and release old sexual traumas.

čtvrtek 19 hodin - úterý 17 hodin, Kč 4.500,- (pevná cena)

Mystery 2 - Intuition & Intensity

​In Mystery 2 we work on strengthening our perception of the messages from the soul level - our intuition. And we will explore areas where we betray our dream in order to feel safe - the moments where we run away from intensity, aliveness and our own strength. We enter Alpha brain states to connect with the unlimited gifts of our subconscious - allowing us to expand into the unknown space where Mystery can take place.

čtvrtek 19 hodin - úterý 17 hodin, Kč 4.500,- (pevná cena)

Cesta doteku

s Petrem Málkem a Magdalénou Šloncovou

Následující tři semináře tvoří jeden celek, který navodí hluboký transformační proces na úrovní duše, mysli i těla. Je možné zúčastnit se jich i jednotlivě, pouze však v daném pořadí. Vám, kteří k nám jedete poprve, vřele doporučujeme předchozí účast na Cestě Duše.

Cesta doteku I

Je to cesta z mysli do těla - setkání na úrovni těla, které se hluboce dotkne duše. Cesta k sobě a ke svobodě. Na "Cestě doteku" dostávají účastníci možnost osvobodit svoji životní energii pomocí hluboké práce s první a druhou čakrou, a tím transformovat stud a vzdát se svých vnitřních tabu, která nám brání žít svůj život plně.

pátek 19 hodin - pondělí 17 hodin, Kč 3.500,- (při přihlášení 30 dní předem Kč 3.000,-)

Cesta doteku II - Cesta za hranice

Zvyšování citlivosti a schopnosti prožívat potěšení a vzrušení v těle fyzickém i tělech jemnohmotných. Prohlubování přirozeného umění dotýkat se a doteky přijímat. Šamanismus, tantra, pohyby duše, rodinné konstelace. Předchozí účast na Cestě doteku není podmínkou, ale umocní váš prožitek.

pátek 19 hodin - pondělí 17 hodin, Kč 3.500,- (při přihlášení 30 dní předem Kč 3.000,-)

Různorodost vyjadřování naší životní energie dělá náš život pestrým a bohatým. Tento víkend nám dává příležitost prozkoumat ve kterých oblastech života naše životní energie proudí naplno a kde je její tok naopak omezený. Rozšířením schopnosti tělesného a energetického prožitku i do těchto oblastí obohatíme možnosti vyjádření sebe sama i v běžném životě. Doteky, transformace, šamanismus, tantra a rodinné konstelace.

pátek 19 hodin - úterý 17 hodin, Kč 3.500,- (pevná cena)


Do hlubin ženské sexuality

s Magdalénou Šloncovou

If you wish to explore the healing and transformative potential of your life force, to enter space of healing touch purely among women, you are invited for a gentle begining of that journey

Do hlubin ženské sexuality 1

otevřeno všem ženám


Do hlubin ženské sexuality 2

pro ženy. které absolvovaly Cestu doteku 1 a 2

pátek 19 hodin - pondělí 17 hodin, Kč 2.800,- - 3.300,- (viz popis po rozkliknutí nadpisu)

Termíny seminářů v Coed Hills, UK

navštivte: www.mysteryseminars.com