Cesta doteku 2 - za hranice

Cesta doteku 2 - za hranice

3-denní prožitkový seminář


Zvyšování citlivosti a schopnosti prožívat potěšení a vzrušení v těle fyzickém i tělech jemnohmotných. Prohlubování přirozeného umění dotýkat se a doteky přijímat.

Šamanské a tantrické rituály, pohyby duše, rodinné konstelace

Předchozí účast na Cestě doteku 1 je podmínkou.

Hlavní témata tohoto semináře jsou radost, potěšení a hojnost na všech úrovních našeho života. Vědomá práce se sexuálním vzrušením a obnovení přirozeného toku energie naším tělem je jeden z klíčů jak se tomuto nám přirozenému stavu přiblížit. Tím se také dotkneme otázek jako například: jakým rozhodnutím nebo vzorcem si blokuji prožívání radosti a potěšení? Proč mohu dávat, ale je pro mne težké přijímat? Jaká podvědomá tabu a přesvědčení omezují moji životní energii?

Zvláštní důraz je kladen na vnímání a respektování vlastních hranic i hranic ostatních členů skupiny. Společně vytváříme prostor důvěry a úcty. I zde bude čas se zaměřit na aktuální témata účastníků technikou rodinných konstelací a pohybů duše.


Místo konání: Zdebořice 28

Kurzovné: 3.500,- Kč (3.000,- Kč při přihlášení a platbě zálohy 30 dní před začátkem semináře) zahrnuje kurzovné, 3x ubytování a obědy

Ubytování: ve více lůžkových ložnicích ve vlastním spacáku, matrace s prostěradlem a polštáře jsou k dispozici

S sebou: přezutí, pohodlné oblečení, oblečení na ven do každého počasí, deka nebo spacák, šátek na oči, velký šátek - Saron, Lunghi, který můžete ovázat okolo sebe (k dostání v orientálních obchodech), masážní olej (budete potřebovat větší množství), prostěradlo nebo kus látky, který se může při masáži umastit, dekorace pro vytvoření posvátného prostoru (květina, soška, a pod.), potraviny na snídaně a večeře na společný švédský stůl, přiměřené množství zeleniny na přípravu obědů


Stravování: nákup základních surovin bude zajištěn (těstoviny, rýže, oleje, koření, káva a čaj). Veškeré další suroviny přivážejí účastníci. Jednotlivé pokrmy vytvářejí účastníci společně, součástí semináře je spolupráce na chodu centra - v kuchyni, při úklidu a údržbě (příprava dřeva na topení, údržba zahrady a pod.)