Cesta Duše

Cesta Duše

3-denní prožitkový seminář

Cesta Duše extra

4-denní prožitkový seminář

Rodinné konstelace - šamanské rituály - práce s tělem

Na tomto semináři jde především o to, propojit se s hlasem naší duše - slyšet její zprávy a být schopen je následovat. K tomu je zapotřebí vyprostit se z omezení naší osobnosti, návyků. smyšlených očekávání, zapletení v rodinném systému a tlaků ze společnosti.Techniky a rituály, které jsou součástí tohoto setkání, navodí léčivý proces směrem k celistvosti a naplněnému životu. Budeme pracovat jak na úrovni paměti duše, tak s rodinným systémem nebo s léčivým dotekem.

Motivace k účasti může být třeba pocit potřeby výrazné změny v nasměřování nebo opakující se vzorce ve vztazích, stejně jako fyzické symptomy nemocí.

Těším se na setkání a hluboký čas ve skupině s vámi.

PetrVedení semináře: Petr Málek tel.: 608 829 109.

Časy: První den příjezd od 17 hodin, večeře 19 a začátek programu ve 20 hodin, poslední den semináře zakončení  do 17hodin, prosíme o dochvilnost, seminář můžeme zahájit až v plném počtu účastníků!

Cena: Kč 4.500,- Cesta duše    (5.500,- Cesta duše extra)   zahrnuje kurzovné a ubytování

Přihlášení: vyplňte přihlášku a odešlete. Následně se s vámi spojíme.


Co budete potřebovat: Deka nebo spacák - dostatečně teplé, ložnice mohou k ránu vychladnout, topíme dřevem, Přezutí, ručník 2x (k dispozici je sauna, tak abyste měli i něco pod sebe, Pohodlné oblečení na dovnitř a oblečení na ven do každého počasí, Sarong/Lungi (velký tenký šátek který si můžete uvázat kolem sebe, tak abyste se mohli pohodlně pohybovat. K dostání v obchodech s orientálním oblečením - SANU BABU a pod., Šátek na oči, Masážní olej a kus hezké látky pod sebe k zakrytí matrace při dotekových rituálech, který se může trochu umastit (prostěradlo / deku), Potraviny - váš příspěvek na společnou tabuli

Ubytování: k dispozici jsou společné ložnice, pro každého je tu matrace, prostěradlo a povlečený polštář.

Stravování: základní potraviny a vybavení kuchyně (těstoviny, rýže, brambory, olej, rajské protlaky, sůl, koření, čaje a káva, apod.) zajišťujeme my. Jednotlivé pokrmy vytvářejí účastníci společně. Další potraviny obstarávají účastníci.

Součástí semináře je spolupráce v kuchyni, při úklidu a údržbě centra.