Stín

 3/4-denní prožitkový seminář - pouze v angličtině

Stín

Integrace potlačených částí naší osobnosti a duše. Intenzivní konfrontace s podvědomými vzorci.This seminar offers the possibility to look into the depth. What are we hiding and what do we not want to see on ourselves? We will be using a variety of mirrors (the group, our judgements, our preferences, our heroes) to expand our self image. All that with the intention to reconnect with the qualities and resources which we have cut away in order to be accepted and loved.

Be prepared that this process will not necessarily be pleasant all the way through. All techniques and approaches that might help us to confront us with the self defence of our "little me" will be considered.


Vedení semináře: Petr Málek tel.: 608 829 109.

Časy: V pátek (čtvrtek) příjezd od 17 hodin, večeře 19 a začátek programu ve 20 hodin, zakončení v pondělí  do 17hodin, prosíme o dochvilnost, seminář můžeme zahájit až v plném počtu účastníků!

Cena: Kč 4.500,- (5.500,- 4 denní varianta) zahrnuje kurzovné a ubytování

Přihlášení: vyplňte přihlášku a odešlete. Následně se s vámi spojíme.


Co budete potřebovat: Deka nebo spacák - dostatečně teplé, ložnice mohou k ránu vychladnout, topíme dřevem, Přezutí, ručník 2x (k dispozici je sauna, tak abyste měli i něco pod sebe, Pohodlné oblečení na dovnitř a oblečení na ven do každého počasí, Sarong/Lungi (velký tenký šátek který si můžete uvázat kolem sebe, tak abyste se mohli pohodlně pohybovat. K dostání v obchodech s orientálním oblečením - SANU BABU a pod., Šátek na oči, Masážní olej a kus hezké látky pod sebe k zakrytí matrace při dotekových rituálech, který se může trochu umastit (prostěradlo / deku), Potraviny - váš příspěvek na společnou tabuli

Ubytování: k dispozici jsou společné ložnice, pro každého je tu matrace, prostěradlo a povlečený polštář.

Stravování: základní potraviny a vybavení kuchyně (těstoviny, rýže, brambory, olej, rajské protlaky, sůl, koření, čaje a káva, apod.) zajišťujeme my. Jednotlivé pokrmy vytvářejí účastníci společně. Další potraviny obstarávají účastníci.

Součástí semináře je spolupráce v kuchyni, při úklidu a údržbě centra.