Semináře s Magdalénou

Přejít přímo na stránky Magdaléniných akcí

Ženské semináře

Ženský seminář pro zdraví - Základna

Víkendové setkání zaměřené na zdraví-podpůrný proces pro ty části našeho těla, které jsou kotvou a základnou pro naši ženskou stránku, ale v každodenním ruchu jsou často přehlíženy. Především se budeme věnovat lymfatickému a hormonálnímu systému, prsům a děloze s vaječníky. Techniky: kombinace lymfatické drenáže a vědomého doteku. Uvolňování stresu z těla. Vědomý pohyb a přenesení pozornosti k vnitřním signálům, Pro ženy, které se chtějí vydat směrem souladu mezi svou tělesnou a energetickou podstatou, pro začátečnice i pokročilé.


Do hlubin ženské sexuality 1 - Uvolnění

Pro ženy, které hledají další rozměr prožívání své sexuality. Začátek cesty k objevování hloubek, které v sobě tušíte, cesty k uvolnění, které se může později prolnout se sexuálním potěšením ve vašem životě. Náhled do manuálu k vašemu vnitřnímu kompasu - yoni. Yoni úzce souvisí s hormonálním systémem a ten zase můžeme považovat za napojení na Vyšší já. To znamená: živá yoni = živá komunikace s niterným vedením.

Pokud si přejete prozkoumávat léčivý a transformační potenciál své vlastní sexuální energie (vaší životní síly) a přejete si zažít vědomý léčivý dotek v rámci čistě ženské skupiny, pak jsou tyto jemné první krůčky to pravé pro vás. Seminář je 2-denní. Předchozí účast na semináři Základna může být výhodou.Do hlubin ženské sexuality 2

Vnitřní Probuzení

Tento seminář navazuje na Uvolnění a pokračuje směrem k nalezení našeho propojení s esencí naší bytosti. Prozkoumávání, probouzení a umocňování našeho energetického oběhu. Prohlubování a rozšiřování vnitřního energetického kanálu, tak aby energie mohla volněji proudit a nést nás životem. Objevování vlastních možností jak se stát vnímavou a dostupnou pro milování se samotným Univerzem, jak ho sebou nechat prostupovat - protože naše vnitřní žena tuto možnost a schopnost má.

(Pro ženy, které absolvovaly Ženskou Sexualitu 1)


Do hlubin ženské sexuality 3

Inkarnovat se plně

Znovuzrození, propojení se zdrojem. Restart životní síly. Dynamická práce s tělem i energií. Seminář je zaměřen na podporu naplnění naší inkarnace, na manifestaci naší bytosti tady na Zemi. Necháme probuzenou sexuální energii vystoupat také do vyšších energ. center, kde může působit jako podpora našich vizí, životního směřování. Budování prostoru vlastní zodpovědnosti. Pokračování cesty za čtením a užíváním vlastního niterného kompasu v běžném životě.

Součástí semináře je i specificá strava - vegetariánská, lehce stravitelná jídla a k tomu se přidá to, že něco ubereme - látky stimulující naše vnitřní prostředí, jako je černý čaj nebo káva, zbytečné cukříky či cigaretky. Je to nabídka (ne totální utrum) a má hlubší důvod - usnadňuje to totiž vnímání sama sebe. Výše popsané látky stimulují náš hormonální systém zvenku, uměle. A proto při jejich požívání už nemáme jak zjistit co je čistě náš impuls a co už je ten uměle vyvolaný. Pro snadnější čtení vnitřního kompasu doporučuji si to na těch pár dní vyzkoušet.

(Pro ženy. které absolvovaly Ženskou Sexualitu 1 a 2)

Partnerský seminář

Společné směřování

Pro páry, které si přejí svému láskyplnému vztahu dát dárek, poklidit - vynést případné emocionální odpadky a dopřát si čas na společnou koupel v dotecích, které mohou mít tolik podob a rozměrů setkání, ale často na ně není čas nebo prostor. Třeba už jen proto, že naše děti jsou jak plodem naší lásky, tak někdy i jejím plotem, přes který je těžko na sebe dosáhnout. Pro všechny, kteří jsou ochotní k rozšíření rejstříku vzájemných rituálů, komunikačních vzorců i doteků a energetického propojení. Sexuální magie, spolutvoření dalšího směřování. Seminář je pro životní partnery, kteří jsou na společné cestě a nadále na ní oba touží setrvat. Vhodné pro mírně pokročilé až pokročilé.

Vede: Magdaléna a Jirka Pechouš

Pokud byste nutně potřebovali tlumočení, napište mi prosím mail, děkuji.  magdalena_sloncova@hotmail.com