Cesta doteku 3 - Osm tváří sexuality

Cesta doteku 3 - Osm tváří sexuality

4-denní prožitkový seminář

Prozkoumáváním různých způsobů vyjádření sexuální energie rozšíříme své schopnosti tělesného a energetického prožitku stejně tak jako své možnosti vyjádření životní energie v běžném životě.

Šamanismus, tantra, pohyby duše, rodinné konstelace

Předchozí účast na Cestě doteku a Cestě za hranice je podmínkou.

Sexuální energie, která je zároveň naší životní energií, se projevuje v každé z osmi směrů v šamanském kruhu svou specifickou tváří. Budeme prozkoumávat všechny směry, a zároveň léčit a otevírat ty z nich, které si blokujeme nějakým starým zraněním, návykem nebo přesvědčením. Tím prohloubíme a obohatíme nejen naše možnosti sexuálního prožitku, ale obzvláště i plynutí naší životní energie v běžném životě. Každý z osmi směrů obsahuje jak svoji sexuální úroveň, tak i svoji paralelu v každé oblasti lidského konání. Tyto paralely jsou neoddělitelné a vyléčení jedné roviny se tedy zákonitě projeví na všech dalších.

Techniky: šamanský kruh, tantrické rituály, duchovní i intimní, hravá i vážná cvičení zaměřená na sebepoznání a rozvoj osobnosti, rodinné konstelace

Zvláštní důraz je kladen na vnímání a respektování vlastních hranic i hranic ostatních členů skupiny. Společně vytváříme prostor důvěry a úcty. I zde bude čas se zaměřit na aktuální témata účastníků technikou rodinných konstelací a pohybů duše.


Místo konání: Zdebořice 28

Kurzovné: 3.500,- Kč zahrnuje kurzovné, 4x ubytování

Ubytování: ve více lůžkových ložnicích ve vlastním spacáku, matrace s prostěradlem a polštáře jsou k dispozici

S sebou: přezutí, pohodlné oblečení, oblečení na ven do každého počasí, deka nebo spacák, šátek na oči, velký šátek - Saron, Lunghi, který můžete ovázat okolo sebe (k dostání v orientálních obchodech), masážní olej (budete potřebovat větší množství), podložku na masáže: prostěradlo nebo kus látky, který se může při masáži umastit, dekorace pro vytvoření posvátného prostoru (květina, soška, a pod.), potraviny na snídaně a večeře na společný švédský stůl, přiměřené množství zeleniny na přípravu obědů


Stravování: nákup základních surovin bude zajištěn (těstoviny, rýže, oleje, koření, káva a čaj). Veškeré další suroviny přivážejí účastníci. Jednotlivé pokrmy vytvářejí účastníci společně, součástí semináře je spolupráce na chodu centra - v kuchyni, při úklidu a údržbě (příprava dřeva na topení, údržba zahrady a pod.)